Mapa webu

Ztratili jste se na tomto webu? Nenašli jste to co jste chtěli? Podívejte se níže do seznamu stránek webu 1. Mezinárodní studentské vědecké konference a přečtěte si jaké informace na každé z nich získáte. Tato stránka obsahuje také informace o webu, v kterých například zjistíte kontakt na webmastera.


Nahoru

Mapa webu & o webu

Úvod
Úvodní stránka tohoto webu.
Prezentace
Stránka obsahuje prezentace z 1. Mezinárodní studentské vědecké konference 2010. Prezentace jdou zhlédnout online i stáhnout.
Texty
Stránka obsahuje texty k prezentacím z 1. Mezinárodní studentské vědecké konference 2010. Texty lze zhlédnout online i stáhnout.
Fotografie
Stránka obsahuje fotografie pořízené na 1. Mezinárodní studentské vědecké konference 2010.
Videa
Stránka obsahuje videa z 1. Mezinárodní studentské vědecké konference 2010.
O konferenci
Stránka obsahuje seznam studentů a pedagogů, kteří 1. Mezinárodní studentskou vědeckou konferenci organizovali nebo s organizací pomáhali. Též obsahuje jména porotců, sponzorů a pozvaných hostů-diváků.
Mapa webu & o webu
Zde právě jste. Stránka obsahuje mapu webu a informace o webu.
Nahoru

O webu

Informace o webu

Stránky jsou navrženy s ohledem na česká Pravidla tvorby přístupného webu.

Pro prezentaci informací na tomto webu je použit strukturální jazyk HTML 4.01 Strict, grafickou podobu zajišťují kaskádové styly (CSS 2.1), díky tomu se stránky dostatečně zobrazí na jakémkoli výstupním zařízení.

Velikost písma je definována v relativních jednotkách. Písmo lze tedy pohodlně zvětšovat i zmenšovat pomocí nastavení prohlížeče.

Odkazy vedoucí mimo tento web jsou označeny obrázkem (obdélník se šipkou z něj = Ikonka odkazu vedoucího mimo tento web ).

Do budoucna se chystají cizojazičné verze webu 1. Mezinárodní studentské vědecké konference 2010.

Webmaster

Webmasterem tohoto webu je student Gymnázia Uničov Vojtěch Janoušek. Na tomto webu pracoval ze své iniciativy ve smém volním čase. Přivítá všechny ohlasy ohledně tohoto webu (když tak pište na email uvedený níže).

Kontakt na webmastera

V případě jakýchkoliv problémů s přístupností obsahu či funkčnosti tohoto webu (nebo pokud se chcete podělit o jakoukoliv připomínku, radu, pochvalu, kritiku), kontaktujte prosím správce webu na adrese ousko_vojta[zavináč]volny.cz.


Ohlasy

"Mým cílem bylo vytvořit použitelný a graficky pěkný web, který bude kvalitnější než předchozí weby konferencí Gymnázia Uničov. Kdesi jsem četl, že si Gymnázium Uničov nasadilo hodně vysokou laťku s 1. Mezinárodní studentskou vědeckou konferencí. Já doufám, že tento web tuto pomyslnou laťku posunuje ještě výš. "

Vojtěch Janoušek, webmaster