Dobrý večer, dnes je čtvrtek 20.6.2024, dnes má svátek Květa, zítra Alois.
kontaktedookitfacebooktwitteryoutubestravovani

Školská rada

Posláním Školské rady Gymnázia Uničov, zřízené podle §167 a §168 zákona č.561/2004 Sb., je usilovat o to, aby se studentům školy dostalo co nejkvalitnější výchovy a vzdělání.

Hlavním kritériem, podle něhož rada naplňuje svůj úkol, je právo studentů na obsahově i formálně kvalitní výuku a na výchovu v duchu demokratických a humanistických zásad.

Školská rada si neklade za cíl suplovat práci vedení školy či školské inspekce, spíše se snaží formulovat požadavky, jež mají být ve výchovně-vzdělávacím procesu naplňovány, a přispívat k řešení výchovných a výukových problémů, které by mohly snižovat kvalitu práce školy.

Školská rada ve své práci vychází také z podnětů studentské a rodičovské veřejnosti. Studenti se mohou na členy rady obracet se svými dotazy, náměty a připomínkami jak prostřednictvím elektronické pošty, tak osobně prostřednictvím zástupce třídy v Žákovské radě.

Rodiče by měli využít pomoci Školské rady, jestliže neuspěli při řešení své záležitosti s vedením gymnázia prostřednictvím Společnosti rodičů a přátel školy. Školská rada danou záležitost vždy pečlivě prozkoumá, zváží oprávněnost požadavků a možnosti jejich uskutečnění a bude iniciovat kroky, které povedou k nápravě.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Členové Školské rady 2021 - 2023

  • Milan David
  • Mgr. Zuzana Doubravová
  • Mgr. Miroslav Komsa
  • Mgr. Lubomír Balcárek
  • Ing. Vladislav Vlasák
  • Mgr. Martin Mikulík

Zavolejte nám:

(+420) 585 081 111

Napište nám:

gym.unicov@gymun.cz

Navštivte nás:

Gymnazijní 257, Uničov

Datová schránka:

vsvdwir

kontaktedookitfacebooktwitteryoutubestravovani