Dobré odpoledne, dnes je neděle 25.2.2024, dnes má svátek Liliana, zítra Dorota.
kontaktedookitfacebooktwitteryoutubestravovani

ÚSPĚCH V ČEŠTINÁŘSKÉ SOUTĚŽI 2024

Dne 29. 1 . 2024 jsme se zúčastnili okresního kola olympiády v českém jazyce. V 2. kategorii se z našich čtyř zúčastněných studentek nejlépe umístila Zuzana Salajová. Obsadila 6.-7. místo. V 1. kategorii nás reprezentovala studentka kvarty Veronika Smyčková, která se umístila na 3. místě, a zajistila si tak postup do krajského kola, které se uskuteční 21.3. K postupu jí gratulujeme a v březnu jí budeme držet palce!

ikona diplom

ÚSPĚCH V CHEMICKÉ OLYMPIÁDĚ 2023

Dne 1.12.2023 se na Přírodovědecké Fakultě Univerzity Palackého v Olomouci konalo krajské kolo chemické olympiády, na které mělo své zastoupení i uničovské gymnázium. Naši školu reprezentoval student oktávy Adam Panáček. I přes náročnost zadání chemické olympiády a zdravotní potíže, které ho soutěží provázely, si nevedl vůbec špatně. Adam se stal úspěšným řešitelem, obsadil krásné 7. místo a porazil tak některé vrstevníky z “prestižních” olomouckých gymnázií. Adamovi gratulujeme a snad své zkušenosti a vědomosti, které díky olympiádě získal, využije ve svých dalších studijních krůčcích.

ikona diplom

SKVĚLÉ 2. MÍSTO V TEEN STRONG CHALLENGE

14. listopadu 2023 se v Olomouci sešla silná sestava 45 kluků z 15 škol, aby si poměřili síly. A náš Petr Vyroubal téměř nenašel přemožitele. V kategorii "Dřepy a mrtvý tah" skončil na obdivuhodném 2. místě. A jaké byly jeho pocity po soutěži? "Jsem hrozně rád, že tam byli kluci, kteří mě extrémně namotivovali. Je tam radost a euforie. Ale příště radši padnu než být druhý."
Gratulujeme!

strong

LOGICKÁ OLYMPIÁDA 2023

Logická olympiáda je soutěž pořádaná Mensou ČR založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Nerozhodují zde naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování. V pátek 3. listopadu 2023 se v Prostějově uskutečnilo krajské kolo soutěže, do kterého se z našich studentů povedlo postoupit Nathanielu Menšíkovi ze sekundy. Zde obsadil skvělé 10. místo, a to i přes to, že jeho soupeři byli až o dva roky starší! V kategorii C se Ondřej Pavelka z 1.A umístil na krásném 28. místě.
Oběma našim reprezentantům gratulujeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci!

logik

Zavolejte nám:

(+420) 585 081 111

Napište nám:

gym.unicov@gymun.cz

Navštivte nás:

Gymnazijní 257, Uničov

Datová schránka:

vsvdwir

kontaktedookitfacebooktwitteryoutubestravovani