Úspěchy našich žáků

Přírodovědný klokan a Astronomická soutěž 2019

Jsme velmi rádi, že po kratší odmlce o sobě dal opět vědět Štěpán Ptáčník ze sexty.
V soutěži Přírodovědný klokan Štěpán zvítězil ve školním kole v kategorii Junior. Získané body mu navíc stačily k vynikajícímu 5. místu v okresním kole a k 8. místu v krajském kole!
Gratulujeme!
Se svými spolužačkami Michaelou Trundovou a Idou Havránkovou vytvořili družstvo, které se zapojilo do Astronomické soutěže, kterou pořádá DDM Uničov. V prvním kole této soutěže se jim podařilo zvítězit! Přejeme jim hodně štěstí v další fázi soutěže a děkujeme za reprezentaci školy.

Celostátní přehlídka SOČ 2019

Nová hvězda školy Jasmína Lia Růžičková nás skvěle reprezentovala v závěrečné části Středoškolské odborné činnosti, kterou bylo celostátní kolo. Jasmína se svou prací z oboru zdravotnictví nazvanou Stanovení kofeinu ve vybraných vzorcích a jeho vliv na lidský organismus zvítězila v okresním i krajském kole. Skvěle si vedla také na nejvyšší úrovni a zaslouženě jí patří vynikající 6. místo!
Gratulujeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci.

Jakub Salaj hvězdou konference!

badatel 2019Kuba Salaj ze sexty získal v okresním i krajském kole přehlídky Středoškolské odborné činnosti krásné druhé místo v oboru fyzika. V minulých dnech se zapojil také do 13. konference mladých přírodovědců v rámci projektu Badatel Univerzity Palackého v Olomouci. Se svou prací prezentovanou v angličtině,  nazvanou „Laser welding of AISI 304 steel and titanium“,  nenašel přemožitele a zvítězil tak v oboru Matematika, Fyzika a Vědy o Zemi.

Gratulujeme!

Uničovský talent 2018

V uničovském kině proběhla v úterý 10. června slavnost, během níž byli oceněni chlapci a dívky, kteří v minulém roce dosáhli významných soutěžních úspěchů. Cenu Uničovský talent 2018 si převzali mladí hudebníci, výtvarníci, sportovci, konstruktéři robotů nebo účastníci vědomostních soutěží. Držitele k ocenění nominují jejich pedagogové, trenéři nebo vedoucí různých kroužků.
Z námi nominovaných žáků byli oceněni čerství absolventi Iva Smejkalová, Daniel Staník, Berenika Stloukalová, Lukáš Štencl a Anna Trávníčková. Tuto pětici doplnil Jan Poštulka ze septimy. Všichni jmenovaní dosáhli vynikajících výsledků v přehlídce SOČ, o kterých jsme informovali na těchto stránkách v minulosti.
Gratulujeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci!

baner 2016

Podpora škol formou projektů

sablony 2018

Program celoživotního učení

Program celoživotního učení

programovani do skol

Nenech to být

nntb2

SCIO

SCIO ocenění

SCIO certifikát

Visegrad Fund

Sportovní hala

Sportovní hala

youtube

Profil školy na Facebooku

mapaskolstvi

Překladač

Kontakt:

Gymnázium Uničov
Gymnazijní 257
783 91  Uničov
Tel: (+420) 585 081 111
Fax: (+420) 585 081 115
Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové stránky: vsvdwir
IČ: 00601756

modra