Dobré poledne, dnes je sobota 24.7.2021, dnes má svátek Kristýna, zítra Jakub.
kontaktedookitfacebooktwitteryoutubestravovani

Pedagog Olomouckého kraje

komsa

Vážení příznivci školy, za obětavou a úspěšnou práci s talentovanými žáky naší školy jsme se rozhodli nominovat do ankety Pedagog Olomouckého kraje našeho kolegu Mgr. Miroslava Komsu. Nominace našeho pedagoga byla podpořena ze strany výběrové komise složené z členů Výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost Zastupitelstva Olomouckého kraje. Můžeme tedy s hrdostí oznámit, že učitel našeho gymnázia získal pro letošní rok ocenění Pedagog Olomouckého kraje. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v další práci.

Roman Riedl, ředitel školy

Výroční almanach školy je stále na prodej

almanach150 let Gymnázia Uničov mapuje výroční almanach vydaný v tomto školním roce. Distribuci almanachu dosud omezovala protiepidemická opatření. Nyní se ale situace obrací k lepšímu a všichni zájemci o koupi almanachu jej mohou získat přímo v kanceláři školy.
Na dostupnost se případně lze informovat na telefonním čísle 585 081 111.
Cena jednoho výtisku je 50 Kč.

Twitter Gymnázium Uničov

Další komunikační kanál, na kterém naši školu určitě najdete!
Jednoduchý přístup z prostředí našich stránek je přes ikonu úplně vpravo nahoře.

twitter

Rok v USA zdarma - americké vládní stipendium FLEX pro středoškoláky

Čeští středoškoláci a středoškolačky se mohou letos na podzim opět ucházet o americké vládní stipendium Future Leaders Exchange (FLEX), které vybraným studentům a studentkám umožní strávit rok v USA zdarma. On-line přihláška na školní rok 2021–22 je dostupná do 15. října na odkaze https://ais.americancouncils.org/flex
Program FLEX financuje Ministerstvo zahraničí USA a za víc než čtvrt století existence ho absolvovalo na 29 000 studentů z Evropy a Asie. Od ostatních programů, které zajišťují roční studijní pobyty v USA, se FLEX liší především tím, že se za něj nic neplatí. Americká vláda stipendistům uhradí cestovní náklady a základní zdravotní pojištění, zajistí ubytování v prověřené hostitelské rodině a docházku na místní střední škole. Studentům také vyplácí měsíční kapesné na základní osobní potřeby a společenské aktivity.
Bližší informace najdete na stránkách https://czechia.americancouncils.org/

Zavolejte nám:

(+420) 585 081 111

Napište nám:

gym.unicov@gymun.cz

Navštivte nás:

Gymnazijní 257, Uničov

Datová schránka:

vsvdwir

kontaktedookitfacebooktwitteryoutubestravovani