Mobility učitelů

Erasmus +, školní vzdělávání, KA1, mobilita pracovníků škol 2019 - 2020

Erasmus +

 

 

 

 

 

Název projektu: Anglicky s CLILem lépe a efektivněji“
Registrační číslo: 2019-1-CZ01-KA101-060204
Začátek projektu: 1.8.2019
Ukončení projektu: 31.12.2020

Projekt „Anglicky s CLILem lépe a efektivněji“ zvýší kvalitu poskytovaného vzdělávání na Gymnáziu Uničov, zvláště pak podpoří výuku cizích jazyků a přírodovědných předmětů. Potřebou a cílem je propojit výuku a podpořit mezipředmětové vztahy, mimo jiné zaváděním metody CLILu do výuky, a přivést pedagogy ke vzájemné spolupráci a výměně zkušeností.

V oblasti vzdělávání projekt podpoří kvalitu, úroveň inovací a internacionalizaci školy prostřednictvím celoživotního vzdělávání jejích pracovníků a prosazováním osvědčených metod i moderních postupů a umění zahájit vyučování metodou CLILu.

Projekt posílí mezipředmětovou spolupráci, spolupráci pedagogů a dobré vztahy nejen mezi učiteli školy, ale též mezi učiteli a žáky, k tomu přispěje zejména práce v týmech, což pozitivně ovlivní sociální klima ve škole. V průběhu zavádění nových metod, bude důraz kladen zejména na učení se na straně žáků (learning), nikoliv na vyučování na straně učitele (teaching), zdůrazněno bude učení se navzájem a učení se v týmu.

Hlavními plánovanými aktivitami jsou čtyři zahraniční vzdělávací a jazykové kurzy ve Velké Británii (Edinburgh, Oxford, Cambridge) a na Maltě, na kterých účastníci nasbírají nové podněty a inspiraci pro svou další práci v oblasti výuky cizích jazyků, a to vždy v mezipředmětových souvislostech. Z následných aktivit, po absolvování vzdělávacího programu, budou podnětné pro pedagogy a žáky Gymnázia Uničov prezenční a on line workshopy, prezentace, výuka metodou CLILu, tandemová výuka v angličtině apod.

 

 

 

150 let

Podpora škol formou projektů

sablony 2018

baner 2016

Program celoživotního učení

Program celoživotního učení

programovani do skol

Nenech to být

nntb2

SCIO

Ocenění SCIO

SCIO certifikát

Visegrad Fund

Sportovní hala

Sportovní hala

youtube

Profil školy na Facebooku

mapaskolstvi

Překladač

Kontakt:

Gymnázium Uničov
Gymnazijní 257
783 91  Uničov
Tel: (+420) 585 081 111
Fax: (+420) 585 081 115
Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové stránky: vsvdwir
IČ: 00601756

modra